משלוח חינם

ברכישה מעל 199 ש"ח

הסיפור של "סנטליין" - Sent Line

כולנו אוהבים ניחוחות טובים, בין אם זה ריח הבישולים של אמא (או אבא…), פריחת עצי הדר או ריח ילדות מתוק שנשאר אצלנו בזיכרון.
האף שלנו מאוד רגיש לריחות וכל ניחוח נטמע אצלנו עמוק בתודעה ומלווה אותנו לאורך כל החיים. ישנם ניחוחות שאנו מתחברים אליהם יותר וישנם פחות, אך כל ניחוח וכל תוו הינו סיפור בפני עצמו.

האהבה לבישום וניחוחות מעולים התחילה אצלי בגיל מאוד צעיר, בערך בגיל 6, כאשר במהלכו של מסע קסום ומבושם לאורך השנים, האהבה אל ניחוחות מיוחדים התחזקה יותר ויותר, במיוחד בתקופת הנעורים, בזמן שטסתי עם אימי לחו"ל. הביקור בדיוטי פרי, שנראה לי אז המקום הכי גדול בעולם, עם מגוון עצום של בשמים, כאשר ריח אחד ומיוחד נשאר איתי לכל אורך הטיסה וביום למחרת.

מאז ועד היום, המגוון גדל והתרחב ביחד עם הרצון להריח שונה בכל פעם, בכל אירוע, בכל פגישה ובכל יום רגיל. כיום כעבור מעל 25 שנה מאז אותה האהבה הראשונה, האהבה רק התחזקה ומשכה אותי מחוץ לאזור הנוחות של עבודה מסודרת, בטוחה וללא דאגות, אל רצון לפרוץ גבולות, לספר את סיפורי בעזרת ניחוחות ייחודים שאותם ארצה לפתח ולחשוף לעולם.

התקופה לא הייתה קלה, מגיפה עולמית, חוסר וודאות והמון זמן לחשוב כיצד לשתף את האהבה עם כולם. במהלך הזמן הזה, משפחתי, חבריי, מכריי ואפילו המוכרים במכולת, היו שותפים בהתנסות של ריחות חדשים, כמובן שכל אחד מריח את אותו הריח באופן אינדיווידואלי, על טעם וריח, אפשר להתווכח 🙂 יחד עם זאת, חשוב שהתוצאה הסופית, תהיה מושלמת עבור שני הצדדים.

ריחות משתנים לפי תקופות ואירועים שונים בחיים כמו גיל, רגשות, אופנה וכדומה, ישנם ריחות אשר מתאימים לעונות השנה, קיץ, סתיו, חורף ואביב, כמו כן, ישנם ריחות המתאימים ליום או לערב, ריח אשר מתאים לארוחה רשמית או אירוע מיוחד כמו חתונה ולפעמים רוצים משהו שהוא קליל ונעים לכל יום.

כיום אני מזמין אותך, לחוות את הסיפור שלי בעזרת אותה החוויה של הניחוחות הייחודים והמוכרים אשר נרקחים בהשראה של אותם הריחות שהיו והינם אהובים עלינו.
לאורך הזמן, מגוון הריחות והמוצרים ימשיך ויגדל, כך שתמיד יהיה ניתן לצפות למוצרים וניחוחות חדשים.
לחוויה הזאת אני מזמין אותך באופן אישי, לכתוב, לשלוח הודעות וכמובן להתקשר, בכדי לשתף אותי בחוויה האישית שלך על מנת שאוכל לדעת היכן ניתן לשפר ולהשתפר.

ובנימה אישית, חשוב לי מאוד לשמוע את דעתכם לגבי החוויה והריח (גם אם אהבתם פחות), יש לכך חשיבות ברמה האישית יותר מאשר עסקית, כמו פרח, שנהנים מהריח שלו ותמיד ממשיכים לטפח אותו.

מאז שהאדם הבין שניתן ליצור קומפוזיציה של ריחות שונים ולאו דווקא להתמקד בתוו בודד ועד היום נרקחו עשרות אלפי בשמים שונים ומגוונים ברחבי העולם.
אני אישית מרגיש וחושב שלהסתפק במספר בודד של בשמים, מגביל אותנו להיפתח לניחוחות חדשים ומגוונים.
 
אני מזמין אתכם לבוא להנות, להיחשף ולהכיר מגוון רחב של ניחוחות במחירים נוחים שמתאימים לכל כיס, זו הדרך המושלמת והקלה ביותר, למצוא את הריח המושלם עבורכם! אני והצוות שלי, נשמח לייעץ ולכוון אתכם לניחוחות חדשים שיכולים להתאים לכם.
 
~ אני מקס וזהו סיפור האהבה שלי לבישום וניחוחות.

טופס הרשמה / התחברות

לפניכם טופס הרשמה / התחברות לאתר סנטליין.